about

Допомога

Розміщення посилання на документ

Для того щоб розмістити на додатковій сторінці посилання на документ, вам спершу потрібно завантажити його на сайт. Це робиться в розділі «Файловий архів» або «Фотографії». Читайте про це докладніше.

Після того, як файл завантажений, скопіюйте його URL-адресу, він буде адресою посилання.

Потім потрібно вставити посилання на сторінку. Робиться це на сторінці редагування в текстовому редакторі.

1. Виділіть текст, який буде посиланням.
  2. Натисніть на кнопочку в редакторі «Вставити / редагувати посилання»
  3. У вікні в полі «Адреса посилання» введіть скопійований вами URL-адресу. Інші поля можна не заповнювати.
  4. Натисніть «Оновити»

Посилання з'явиться в редакторі.

Збережіть зміни. Перейдіть на сторінку, переконайтеся, що все зроблено правильно.

Якщо у Вас залишилися питання, відповіді на які Ви не знайшли в розділі допомоги, задайте нам питання через форму зворотного зв'язку.