Official name:
Пеняківський заклад загальної середньої освіти |-||| ст.
EI type:
General education institution
Locality:
с. Пеняки
Address:
80664 Львівська область,Золочівський район с.Пеняки вул. Набережна 1
phone numbers:
not specified
penyaky@ukr.net

"В єдності - ми сила!"
22 січня українці відзначають загальнонаціональне свято - День Соборності України. У 1919 р. був проголошений Акт Злуки Української Народної Республіки. Щорічно саме у цей день у різних куточках України проводять акції живих ланцюгів Соборності.
В нашому закладі також проведені заходи до Дня Соборності, а саме ланцюг єдності, виховні години.

21 січня о 09:32 | Гнатюк І. Й. | no comments

Український народ багатий на національні обряди та традиції. Першим та одним з найвеличніших свят зимового циклу є Різдво Христове. Традиційно в Україні Різдво є родинним святом, яке асоціюється з молитвою, кутею, пампухами, колядою та вертепом. Вертеп та колядники споконвіку вважалися вістунами добра, щастя та миру.
І в нашій школі відбулася постановка Різдвяного вертепу.
Основна мета заходу — відродження українських традицій під час святкування Різдвяних свят.

7 січня о 09:30 | Гнатюк І. Й. | no comments

28 грудня відбулася чергова педагогічна рада. Одним з питань якої було "Учитель в умовах НУШ 5 клас". Форми роботи, які використовувалися - це рольові ігри, групова робота, застосування конструктора "лего", "крісло автора", давши змогу вчителям підготуватися до роботи НУШ в 5 класах.

29 грудня 2021 о 09:29 | Гнатюк І. Й. | no comments

Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая.
Напередодні цього дня, в нашій школі відбулося дитяче свято, яке підготували учні початкових класів під керівництвом класних керівників. День Святого Миколая – особливе, світле, хвилююче свято, адже окрім подарунків він приносить у кожну оселю радість.
Швидко минув час і настала довгоочікувана мить подарунків. Всі учні школи отримали солодкі подарунки.

17 грудня 2021 о 09:27 | Гнатюк І. Й. | no comments

Звичаї народу - це ті прикмети, в яких розпізнається народ не тільки в сучасному, а і в його історичному минулому.
О.Воропай
Кожен народ, кожна нація, навіть певна соціальна група мають свої звичаї, що існують століттями. Народні традиції, звичаї передаються з покоління в покоління.
Андрія - це одне з найпрестижніших зимових свят, яке є популярним серед молоді.
Учні нашої школи доклали немало зусиль, щоб відтворити дух і настрій цього свята.

13 грудня 2021 о 09:25 | Гнатюк І. Й. | no comments

Споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм.
Сьогодні наша школа ніби розцвіла різноманітністю квітів і орнаменту на українських хустках. До Дня української хустки у нашій школі відбувся флешмоб «Краса української хустки».
Отже, хустка об’єднує дівчину і жінку, минуле та сьогодення, дарує віру в щасливе майбуття.
Тож милуймося, шануймо, відроджуймо рідні українські традиції, щедро несімо це нашим дітям!

7 грудня 2021 о 09:23 | Гнатюк І. Й. | no comments

Яскравим завершенням Тижня біології і хімії було проведення конкурсу "Найкращий костюм з поліетиленових пакетів". Учні показали свою талановитість, творчість, ерудованість. Також переглянули відео "Сортування сміття", де дізналися про екологічні проблеми України. У 8 класі був проведений виховний захід на тему : "Рід, родина, рідня". Учні малювали родинне дерево, складали формулу щасливої сім'ї, складали прислів'я. Загалом тиждень був насиченим і цікавим, учасники були нагороджені призами.

3 грудня 2021 о 09:14 | Гнатюк І. Й. | no comments

З метою покращення знань про природу, заохочення до вивчення природничих наук, зокрема науки про життя у всіх його проявах - біології, з 29.11 по 3.12.2021 у Пеняківському ЗЗСО проводиться Тиждень біології та хімії.
У понеділок на лінійці було оголошено про відкриття Тижня біології та хімії, учні ознайомилися з планом роботи, конкурсами і умовами їх проведення. Під час лінійки школярі переглянули відео " 20 цікавих фактів про організм".

30 листопада 2021 о 09:20 | Гнатюк І. Й. | no comments

Практичним психологом Роік О.І. проведена відкрита виховна година з учнями початкових класів (2-4) "Добре жити тим, хто вміє дружити".

30 листопада 2021 о 09:12 | Гнатюк І. Й. | no comments

З метою виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій, в Пеняківському закладі пройшли жалобні заходи присвячені пам'яті жертвам Голодомору 1932-1933 рр..
"Згадаймо нас - бо ми колись жили.
Зроніть сльозу і хай не згасне свічка.
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно."
В закладі проведено виставку стіннівок та тематичні виховні години. Членами учнівського парламенту і учнями 10 класу проведений виступ-реквієм "Пам'ятати - щоб не повторити, щоб не знати тих років жахіть."

27 листопада 2021 о 11:23 | Гнатюк І. Й. | no comments
Wall
Only authorized users can leave comments.