Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з ООП

Date: 21 серпня о 15:32

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

З метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття загальної середньої освіти з урахуванням особливостей розвитку та потреб дитини створюються сприятливі умови для навчання, соціалізації та подальшої інтеграції в суспільство осіб з особливими освітніми потребами:  використання дієвих технологій, оптимальних форм і методів освітнього процесу, психолого-педагогічний супровід, налагодження співпраці з батьками (особами, які їх замінюють).

У закладі відкрито клас з інклюзивною формою навчання. З дитиною працюють досвідчені вчителі, асистент вчителя, практичний психолог. Для дитини з особливими освітніми потребами адаптовані навчальні програми, створено позитивний клімат шкільного середовища.

Організовано додаткові освітні послуги:

-         індивідуальні корекційно-розвиткові заняття з практичним психологом.

Comments:
Only authorized users can leave comments.