Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?

Педагогічна рада " Школу створює Вчитель"

Дата: 29 грудня 2017 о 16:30, Оновлено 26 січня 2018 о 11:38
Автор: Гнатюк І. Й.
196 переглядів

Сьогодні Відбулась педагогічна рада " Школу створює Вчитель". На порядку денному були розглянуті наступні питання:
1. Використання ефективних методів навчання при викладанні основ наук.
2. Стан викладання рівень знань, умінь та навичок з біології, хімії.
3. Його величність Урок.
4. Стан викладання рівень знань, умінь та навичок учнів з англійської мови та зарубіжної літератури.
5. Про результати перевірки планування класними керівниками виховної роботи та якості її виконання у I семестрі 2017-2018 н. р.
6. Різне
Відкрили педраду директор Гнатюк І. Й. та вчитель початкових класів , заступник директора з навчально-виховної роботи Рудак Н. Т.
Організаційним моментом був поділ учасників на групи. Основне питання- сутність педагогічної діяльності, а саме учитель в сучасній школі, імідж сучасного вчителя,авторитет учителя,модель сучасного вчителя,етична компетентність сучасного вчителя,особистість учителя і батьки-розвиток творчої взаємодії.
З доповідями про стан викладання , рівень знань, умінь та навичок учнів виступили вчитель біології, хімії Прокопчук М.В, та вчитель англійської мови та літератури Пізнюк Л. І..Вивчення стану свідчить, що учні мають глибокі знання.вчителі забезпечують викладання своїх предметів на належному рівні, великому значенню надають наочному навчанню та індивідуальному підходу до кожного учня, активізують навчально-пізнавальну діяльність учнів з використанням різних засобів та прийомів.Вони внесли такі пропозиції:
1.Удосконалити роботу з обдарованими учнями шляхом розширення мережі факультативів, індивідуальних занять тощо, залученя їх до науково-дослідної роботи.
2. Обладнати кабінет сучасними технічними засобами навчання
Висновок :
Вчитель як суспільний діяч і просвітитель завжди відігравав активну роль у розвитку суспільства.

Саме від нас, шановні вчителі, від нашого фахового рівня, від того які морально-етичні цінності ви сповідуєте, як усвідомлюєте свою роль у житті суспільства, від вашого вміння працювати - залежить те якими стануть і наші учні, і наша школа.
«Цінність школи визначається цінністю її вчителя. Який учитель, такий учень» А. Дістервег

Школу створює вчитель…

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.