"Найкращий костюм з поліетиленових пакетів"

Date: 3 грудня 2021 о 09:14, Refreshed 24 січня о 09:23
13 views

Яскравим завершенням Тижня біології і хімії було проведення конкурсу "Найкращий костюм з поліетиленових пакетів". Учні показали свою талановитість, творчість, ерудованість. Також переглянули відео "Сортування сміття", де дізналися про екологічні проблеми України. У 8 класі був проведений виховний захід на тему : "Рід, родина, рідня". Учні малювали родинне дерево, складали формулу щасливої сім'ї, складали прислів'я. Загалом тиждень був насиченим і цікавим, учасники були нагороджені призами.

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 11 людей, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 11 людей, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та у приміщенні
Comments:
Only authorized users can leave comments.